Trenér B-mužstva Fejt hodnotí loňský ročník jako úspěšný

25.07.2018 | Petr Král

U rezervního týmu načne jako trenér Jaroslav Fejt svou čtvrtou sezónu. S týmy pak získal 2x prvenství v Moravské lize, 1x stříbro. Jak vnímá letní změny v kádru? To i jiné prozradil v rozhovoru pro web SK.

Jak hodnotíš loňskou sezónu?
Loňskou sezónu hodnotím jako ůspěšnou. Sice jsme skončili těsně pod vrcholem, ale účast ve finále je podle mě hodně dobrá. Obvzlášť, když se podíváme na kvalitu soupeřů. Za dobu mého působení u mužstva si myslím, že to byly nejtěžší soupeři. A na druhou stranu kluci mají zase o co hrát. Bude o to větší motivace do další sezóny.

Kádr prošel přes léto velkou obměnou. Co od toho očekáváš?
Od nových hráčů očekávám, že budou přínosem pro mužstvo, ale, že hlavně zapadnou do kolektivu. Protože u nás je na prvním místě dobrá parta, pohoda a umět si užít zápas. Prvních pár zápasů to bude asi skřípat, ale věřím, že si to časem sedne.

Budou ambice týmu opět ty nejvyšší?
Člověk nemůže být skromnej a proto opět čekám boje o nejvyšší příčky. Mančaft na to budeme mít. Skloubíme zkušenosti s dravým mládím.

Těšíš se na městské derby? Flyers přes léto hodně posílili
Derby s Flyers jsou vždy trochu jiný, než ostatní zápasy. Je to hodně vypjatý a rozhodujou maličkosti, protože hráči se dobře znají. A jak to dopadne? Uvidíme. Sice mají posily, ale my nejsme žádný ořezávátka a svojí kůži nedáme lacino. Takže vyhrajeme!

Jakou hrou se budete ve 2. lize prezentovat?
Bude hodně záležet na tom, jak kluci přistoupí k tréninkům v letní přípravě a pak samotným zápasům. Vždycky nás zdobila dobrá defenzíva a dobří golmani, takže jsme dostávali málo golů. Od toho bych se odpíchl. Moc golů nedostat a dát alespoň jeden navíc než soupeř.

Muži A | Neděle 21.10.2018, 15:00
Prachatice - SK Jihlava

Muži A | Neděle 04.11.2018, 14:00
SK Jihlava - Svítkov

Muži A | Neděle 03.03.2019, 11:00
Polička - SK Jihlava

Muži A | Neděle 10.03.2019, 14:00
SK Jihlava - Dobřany

Muži B | Sobota 24.11.2018, 14:00
Flyers - SK Jihlava

Muži B | Neděle 25.11.2018, 15:00
Kyjov - SK Jihlava

Muži B | Sobota 02.03.2019, 14:00
SK Jihlava - Malenovice

Dorost | Sobota 07.10.2017, 16:30
Nové Strašecí - SK Jihlava

Předvánoční turnaj - Šwára CUP

8. prosince se uskuteční tradiční turnaj veteránů!

Divokou přestřelku rozhodly až nájezdy

Přímý souboj o třetí příčku ligové tabulky viděli diváci v Kyjově. Tam se místní HBK postavilo týmu SK v plné sestavě.

21. městské derby ovládl tým SK

Velmi pikantní hokejbalové menu se naservírovalo divákům v Jihlavě, kde se uskutečnilo městské derby s pořadovým číslem 21. Oba...

Třetí výhra v řadě

Malé regionální derby pro SK