Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Sponzoři

Jihlavská vrtná, s.r.o nabízí ve svém výrobním programu široké spektrum technologií speciálního zakládání staveb, přes technologické, průzkumné vrty, stříkané betony, kotvy, hřebíky, záporové stěny, vrty pro tepelná čerpadla, vrtané studny až po projektování staveb, legislativní servis a poradenství.

Ondrášovka je slabě mineralizovaná voda příjemné chuti pro celou rodinu! Je pro vyvážený obsah minerálů součástí zdravého způsobu života a je vhodná ke každodenní spotřebě.

Přináší do života zdraví, svěžest a čistotu. Nezanáší organismus nadbytečným množstvím minerálů. Je vyrobena z nejkvalitnější vody a dá se kombinovat i s jinými nápoji.

Vyrábíme sportovní dresy, razítka, reklamní předměty, samolepky, etikety, vizitky, reklamní a informační tabule. Provádíme osvit filmů, gravírování laserem, grafické návrhy a tiskové šablony a parciální lakování. Potisk hokejových puků.

Firma STOON se výrobě hokejek začala věnovat v roce 1999. Krédem firmy je produkovat kvalitní hokejky za přijatelné ceny. STOON vyrábí řadu hokejek od výkonnostních po profesionální. Snaží se vyjít vstříc požadavkům zákazníka.

Produkty STOON se neustále vyvíjí, v současnosti najdete v portfoliu výrobků STOON hokejové hole od klasických dřevolaminátových, po kompozitní, hole pro nasazování čepelí - shafty a samotné čepele - Blade.

SEPOS spol. s.r.o. je neustále se rozvíjející firma s více než 20 letou tradicí, která patří v České republice mezi přední prodejce a dodavatele interiérových dveří, vchodových dveří, zárubní a kování. Našimi zákazníky jsou jak stavební společnosti, tak maloobchodní zákazníci. Od roku 2008 je SEPOS také výrobcem zárubní. I v tomto oboru se okamžitě zařadil mezi špičku ČR. Měsíčně vyprodukuje ve všech evropských normách více než 9 tisíc zárubní.

Díky vlastní síti regionálních poboček rozmístěných po celé republice jsme v blízkém kontaktu se zákazníky, kterým umíme nabídnout nejen široký sortiment, ale zároveň kompletní profesionální služby. Zabýváme se také zakázkovou výrobou atypických dveří a na základě potřeb zákazníka provádíme veškeré úpravy dveří a zárubní na míru.

Naše firma se zabývá povrchovou úpravou různých materiálů od kovu, přes dřevo, až po kámen, zdivo.

  • příprava povrchu tryskáním
  • aplikace mezivrstvy zinek, zinacor
  • aplikace nátěrových systémů syntetika, alkyd, epoxid a polyuretany

Na přelomu 80. a 90. let minulého století dva spolužáci z hokejové školy na brněnském Úvoze, Tomáš Vorel a Martin Roupec, netušili, že se jednou stanou i partnery v hokejovém byznysu. Tomáš se stal propagátorem nového sportovního odvětví florbalu, hrál v týmu Brno Bulldogs a byl i jedním z prvních florbalových reprezentantů České republiky. Martin u hokeje zůstal a oblékal dres několika moravských klubů. Opět se setkali až po letech ve Skotsku, kde se Tomáš vlastnil obchod se sportovním zbožím a Martin tam působil jako trenér mládeže. Oba se posléze vrátili domů a v roce 2004 se rozhodli založit společnou firmu na výrobu hokejových dresů.

Látky pro naše sportovní oblečení vyrábíme ve vlastní pletárně, což nám umožňuje přizpůsobovat se bez dlouhého vyjednávání s dodavateli novým trendům a okolnostem. Při střihu látek ruční práci většinově už nahrazuje strojový cutter umožňující přesnost a rychlost této základní operace. K potisku střižených dílů využíváme italské rotační sublimační lisy Monti Antonio a velkoformátové tiskárny japonské firmy Mimaki. Naopak při sešívání dílů spoléháme na šikovné ruce našich švadlen a šiček. Stejně tak na invenci designerů a grafiků. Díky tomu jsme schopni vyhovět i speciálním požadavkům zákazníka.


Jihlava je české krajské a statutární město, ležící na Českomoravské vrchovině a položené na někdejší česko-moravské zemské hranici, tvořené zde zčásti řekou Jihlavou. Historicky se jedná o moravské město a i dnes většina Jihlavy leží na moravské straně, pouze severozápadní okraj je v Čechách. Historické město, založené ve 13. století jako hornické s těžbou stříbra, je od roku 1982 městskou památkovou rezervací. Jihlava je od roku 2000 střediskem Kraje Vysočina. Bez podpory města by jihlavský hokejbal nemohl dlouhodobě fungovat.

Jako je ježek symbolem královského města Jihlavy, představuje ležák Ježek základ sortimentu Pivovaru Jihlava. Toto pivo je charakteristické vyváženou svěží chutí a příjemnou výraznou hořkostí, která je podpořena výjimečnou chmelovou vůní. Má zlatavou barvu a kvalitní říz. První zmínka o jihlavském pivu pochází z roku 1348, tedy za doby Karla IV.

Mediální partneři

Jihlavský deník, dříve Noviny Jihlavska, vychází od 1. června 2002. Regionální deník přináší svým čtenářům podrobné informace z celé České republiky. Největší důraz klade na aktuální události, které ovlivňují život čtenáře v jeho bezprostředním okolí. Ten se tak každý den dozví, jaké změny čekají v nejbližší době jeho město, obec, ulici. Deník Vysočina napomáhá při řešení nejpalčivějších problémů v životě obyvatel tohoto regionu, dává na svých stránkách slovo všem zájmovým i společenským skupinám. Nedílnou každodenní součástí je podrobný výsledkový servis sportovních událostí.

JIHLAVSKÉ LISTY jsou tradiční týdeník, který vychází již 121 let. Přináší obyvatelům Jihlavy aktuální informace z jejich regionu, kultury, sportu, názory čtenářů, oblíbenou rubriku Rodinná oznámení. Páteční vydání vychází s přílohou TV Pohoda. Distribuci do všech prodejních míst, novinových stánků, supermaketů, čerpacích stanic v Jihlavě i celém bývalém okrese Jihlava, zajišťuje firma PNS. Jihlavské listy patří do skupiny tradičních regionálních novin.

Zpravodajský portál zaměřený čistě na lokální dění. Píše o lidech, které denně potkáváte na ulicích, stadionech, v sousedství, divadlech, kinech, u lékařů ...

Utkání
Muži A | Neděle 15.05.2022, 14:00
SEMIFINÁLE
3:4
SK Jihlava - Flyers
 
Muži A | Sobota 21.05.2022, 14:00
SEMIFINÁLE
4:3
Flyers - SK Jihlava
 
Muži A | Neděle 22.05.2022, 11:00
SEMIFINÁLE
4:2
Flyers - SK Jihlava
 
Muži B | Neděle 02.06.2019, 13:00
finále
5:3
Malenovice - SK Jihlava
 
Muži B | Sobota 08.06.2019, 16:00
finále
7:4
SK Jihlava - Malenovice
 
Muži B | Neděle 09.06.2019
finále
4:1
SK Jihlava - Malenovice
 
Dorost | Sobota 30.09.2017, 14:00
4. kolo
1:3
SK Jihlava - Česká Třebová
 
Dorost | Sobota 07.10.2017, 16:30
5. kolo
4:3
Nové Strašecí - SK Jihlava
 
Aktuální články
 
SK Jihlava - kontakt: david.simon@esports.cz RSS